Followers

Friday, 3 August 2012

Wyniki Candy

Przepraszam Was wszystkic za opóźnienie w wynikach. Nie martwcie sie już nadchodza ;) Losowanie odbyło się drogą tradycyjną, losami na kartce, a losował mój mężczyzn ;
Każdy z uczestników dostał odpowiednia ilosć losów, zgodnie z tym, ile punktów wypełnił. Kilku uczestników nie spełniło żadnego, poza zgłoszeniem, wiec odpadło. Niektorzy specjalnie zakladali blogi, aby brac udzial w rozdaniach. Tym razem, ich glosy policzylam, jako ze nie ostrzeglam na poczatku, że nie biorę ich pod uwagę. Nastepnym razem tak zrobię.
Kilka osob zglosilo sie po terminie, przykro mi, ale wasze zgloszenia sa nie wazne, zapraszam nastepnym razem.
Przykro mi, ale nie moge dodac zdjec, moj aparat strzelil focha i nie czyta karty pamieci, a kabelka nie posiadam. Tym samym, musze szybko kupic nowy, bo nie mogworkoe robic zdjec moim potworkom ;/

Nie mniej, wycinanie karteczek i pisanie nickow i zliczanie glosow, to katorżnicza praca, mam więc nadzieję, że osobie, która wygrała mój wysilek sprawi przyjemność. Osoba, ma 4 dni, na skontaktowanie się ze mną, w przeciwnym przypadku, nagroda przypadnie komu innemu.

Nie przedłużając już dłużej, przed wami zwycięzca, którą została...

RUDA Z BLOGA BALAGANRUDEJ

Gratulacje ;)

PS. Liczba obserwatorów pobiła 100,  powinnam sie chyba zastanowic, moze jak statystyki przebija 5000 urzadze kolejne rozdanie, w tym momencie jest to 3500. Co wy na to?

5 comments:

 1. Gratuluję Rudej :)
  A kolejne rozdanie na 5000 - dobry pomysł :)
  Wtedy też chętnie wezmę udział :)

  ReplyDelete
 2. Szkoda, że nie wygrałam. Ale gratuluję Rudej! ;D A kolejne rozdanie to z pewnością dobry pomysł. :)

  ReplyDelete
 3. gratulacje a co do rozdania to pewnie

  ReplyDelete
 4. Gratulujemy rudej :) Następne rozdanie... SUPER!!!

  ReplyDelete

Google+