Followers

Tuesday, 7 January 2014

Wróciłam ;) Zakupy i sztorm

Wróciłam ;) Po wielu miesiącach nieobecności, w końcu mogę powiedzieć, wróciłam na dobrę. Moja najnowsze zabawka właśnie do mnie dotarła i może nie jest to aparat najwyższej jakości, to zdjęcia da się nim robić całkiem niezłe (wszystkie poniższe zdjęcia robione przy sztucznym oświetleniu mojej żarówki w pokoju). Choć w dzień jeszcze ni próbowałam. Zaspamuję was więc zdjęciami koralikowych bransoletek i części moich dzisiejszych zakupów, a już jutro obfotografuję całą nową biżuterię, jaką udało mi się stworzyć podczas mojej nieobceności ;) A na koncu postu dodałam kilka zdjęć ze sztoru, który przez kilka ostatnich dni panował w moim miasteczku. Piękny, aczkolwiek okropnie niebezpieczny. Istniało ryzyko powodzi w mojej części miasteczka, na szczęście nic nie zalało, ale wszyscy mieszkający nad plażą, oraz studenci z nadmorskich akademików zostali ewakuowani. Ciekawy weekend, nie ma co.

Moja nowa zabawka to Nikon Coolpix S2700, finansowo idealny dla biednej studentki ;) A kolorem i wzorkami pasuje do mojego laptopa, (ach te kobiety ;)).
Narzędzia do modeliny, nie żebym wczoraj zamówiła inny zestaw na ebayu ;)


Przezroczysty klej


Rzemyki w kolorach: białym i pastelowym różu


Farba 3D, jeśli ktoś z was ogląda tutoriale na youtubie, wiele osób używa farb Scribbles, ja zdecydowałam się wypróbować brytyjską wersję, wkrótcę pokażę rezultaty.


Nowe obcęgi


Koraliki, pacyfki. Przyszły z ogromnym opóźnieniem. Czekałam na nie dwa miesiące, już nawet zwrócono mi pieniądze, a tu dzisiaj szok, paczka.


Kolejne kuleczki do posypki, mam ich całą masę, większości pewnie nigdy nie zużyję


Koralikowa bransoletka w różnych odcieniachc niebieskiego.


Bransoletka Slytherinu, którą już pokazywałam.


Oraz Kamee i bazy


A na koniec, smaczek. Fale, podczas sztormu z mojego miasta. Niesamowite. Zdjęcia wykonane przez Keithe'a Morrisa, świetnego lokalnego fotografa oraz przez mieszkanćów.5 comments:

 1. Dobrze, że wróciłaś :)
  Zakupy bardzo udane! A i czekam na nowości :)

  ReplyDelete
 2. super zakupy! :D wow te zdjęcia są niesamowite!

  ReplyDelete
 3. Łał,super zdjęcia:) A desing aparatu jest cudowny!

  ReplyDelete
 4. Mam dokładnie taki sam aparat!!

  ReplyDelete

Google+