Followers

Sunday, 12 May 2013

Liebster blog award

Zostałam oznaczona w Liebster blog award  Sani i zwierzaków http://saniaizwierzaki.blogspot.co.uk.

Przez przypadek odpowiedziałam na nie te pytania co trzeba, więc wrzucam i te i te, w których zostałam oznaczona ;)

7 faktów o tobie


1. Co robisz w deszczową pogodę?
Idę spać, albo lepię, albo siedzę przed komputerem x) A tak na poważnie u mnie leje prawie codziennie, więc nawet przestałam zauważać różnicę i robię to co zwykle ;)
2. Ulubione zajęcie
Spanie ;D
3. Ulubione zwierze?
Kot
4. Ulubiony owoc/warzywo
Czy czekolada się liczy? A tak serio, arbuz, marchewka i pieczarki
5. Ulubiona vlogerka na youtube?
Przykro mi, ale nie znam żadnej
6. W jakim kraju chciałabyś mieszkać?
Hmm, jak byłam mała marzyłam o mieszkaniu w UK. Moje marzenie się spełniło, ale chyba jednak nie chcę mieszkać tu na stałe. W przyszłości marzę o mieszkaniu w maleńkiej wiosce w Walii lub na północy Szkocji, w Finlandii lub w górach w Polsce.
7. Zależy co uznamy za sławne. Szczerze powiedzawszy nie piszczę z zachwytu nad celebrytami. Dla mnie są takimi samymi ludźmi jak my wszyscy. Jednak jeżdżac na konkursy teatralne miałam przyjemność spotkać Agnieszkę Dygant, która była wówczas moją ulubioną aktorką, a poza tym, bardzo znaną w kręgach alternatywnych, wokalistkę Closterkellera, którą również miło wspominam.
8. W te wakacje zostaje w domu pracując. Niestety dorosłe życie niepozwala mi na spędzenie moich studenckich wakacji na beztrosce ;(
9. Nie mam ulubionego.
10. Jakiej firmy masz komputer?
Dell i Acer
11. Czy masz ulubioną rzecz, z którą nigdy się nie rozstajesz?
Hmm, mam kilka, ale nie koniecznie są to moje ulubione rzeczy. Z całą pewnością jest to mój notatnik z opowiadaniami, masa długopisów, butelka wody, naszyjnik od mojego mężczyzny.

7 faktów o tobie, pytania na które opowiedziałam przez pomyłkę ;)

1. Nie chodzę na żadne wykady, które zaczynają się przed godziną 12. Nie dla mnie wczesne wstawanie ;)
2. Zawsze i wszędzie jestem spóźniona. Mój rekord, na wykład 50-minutowy spóźniłam się 40 minut. Nawet udało mi się wpisać na listę obecności ;)
3. W czerwcu 2014 otrzymam tytuł Bachelor in Social Sciences z psychologii.
4. W październiku 2014 rozpoczynam studia Masters na wydziale Translation Studies. Na szczęście w UK mam możliwość robienia studiów drugiego stopnia w zupełnie nie związanym kierunku z ukończonymi studiami undergraduate ;)
5. Nigdy, ale to nigdy nie chce pracować w normowanym wymiarze godzin. To nie dla mnie. Wymarzoną pracą jest dla mnie zostanie tłumaczem (freelancerem) lub pisanie książek.
6. Moim ukochanym gatunkiem muzyki jest dark wave, zwłaszcza z niemieciej sceny. A w związku z tym w liceum byłam gotką ;)
7. W liceum uczyłam się angielskiego, niemieckiego, łaciny i japońskiego. Wszystko w szkole. Ach, uwielbiałam moje liceum ;D
8. I jeden ekstra, moim naturalnym kolorem włosów jest kolor mysi. Na głowie miałam fiolet i róż oraz kilka zielonych dredów, ale niekwestionowanym zwycięzcą jest kolor rudy i czerwony ;)

1 comment:

  1. :) Twój blog jest także świetny :) Piękne robisz ozdoby ;)

    ReplyDelete

Google+