Followers

Thursday, 1 January 2015

Podsumowanie roku

Przygotujcie się na długi post, ponieważ przychodzę z podsuowaniem roku 2014 i z planami na rok 2015.
Nie będę robić podsumowania ostatnich dwóch miesięcy, zamiast tego zrobię podsumowanie roku.

Rok zaczęłam od dość częstego i w miarę regularnego dodawania postów na blogu, niestety w okolicach maja notki zaczęły się pojawiać rzadziej, a ja założyłam kanał na youtubie, który po krótkim czasie pochłonął mnie całkowicie.


Dzieki wam mój kanał na youtubie zyskał ogromną ilość subskrybentów. Od momentu publikacji mojego pierwszego filmu (13/04/14) liczba subskrybcji wzrosła do 3773 na chwilę obecną. Jest to orgomna liczba i strasznie mnie cieszy to, że chcecie mnie oglądać.
Przez ten czas moje filmiki zostały obejrzane 966 706 razy. Jest to przeogrona ilość i jestem naprawdę w wielkims szoku, że tyle razy moje filmy zostały wyświetlone. Przecież to prawie MILION wyświetleń w przeciągu 8 miesięcy! 
W tym momencie na moim kanale pojawiło się, aż 60 filmów, a następny właśnie się ładuje.

Moim noworocznym postanowieniem, jeśli chodzi o YOUTUBE jest regularne dodawnie filmów i trzymanie się wyznaczonego przeze mnie planu, który napiszę wam poniżej.

Filmy będą pojawiać się co tydzień:
PONIEDZIAŁEK - Modelinowe Poniedziałki - tutaj znajdziecie tutoriale modelinowe i filmy z serii Back to Basics (czyli, początki z modeliną)
ŚRODA - Gumkowe Środy - tutaj znajdziecie tutotiale na bransoletki/charmsy z gumek
PIĄTEK - Zniszcz Ten Dziennik - filmy z serii Zniszcz Ten Dziennik

Filmy będą się pojawiać przynajmniej raz w miesiącu (czasem częściej, w zależności od tego, ile będę iała czasu):

SOBOTA - Sobotnie Porady Modelinowe, Modelinowe Recenzje, Porównania, czasem mogą się pojawiać Haule modelinowe
NIEDZIELA - Frestyle Sunday - różnego rodzaju tutoriale/DIY/Haule/Q&A/Tagi/i inne.

Myślałam również o tym, aby stworzyć TEMAT TYGODNIA, z którym związane byłyby filmy z każdej kategorii. Np. Owoce, Sims, itp. Ale, co do tego, jeszcze nie jestem pewna, więc napiszcie mi swoje zdanie na ten temat :D
W okolicach kwietnia postanowiłam kupić mój pierwsze zestaw do robienia bransoletek z gumek i to również mnie pochłonęło, przez co nieco zaniedbałam modelinę. Na szczęście już do modeliny wróciłam ;)
W czerwcu w końcu założyłam InstargamaDzięki Wam przybyła i ogrona liczba obserwatorów, za co bardzo Wam dziękuję.
Statystyki:
392 obserwatorów
168 - wrzuconych zdjęć

A wczoraj po raz pierwszy udało mi się przekroczyć magiczną granicę 100 likeów na zdjęciu, za co również bardzo wam dziękuję *:

BLOGSPOTStrasznie zaniedbałam bloga, za co przepraszam i obiecuje poprawę. Niestety blogspot nie oferuje rocznych podsuowań, więc tego zrobić nie moge :(

Ale trzy najpopularniejsze posty z tego roku to:


3. Modelina dla Początkujących
2. Tutorial na kokarde - Rainbow Loom
1. Jak zrobić Krosno - Rainbow Loom

Facebook 

Tutaj również przybyła was ogromna liczba.
Na początku roku było was ok. 180, w tym momencie jest Was prawie 700. Dziękuje wam bardzo i je jeśli chcielibyście być na bierząco z nowościami, itp. to zaparam was do polubienia zarówno mojej strony na facebooku, jak i instagrama.

I na tym zakończę moje podsumowanie.
Dziękuję, że byliście ze mną w tym roku i mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie :*

8 comments:

 1. Wow, ile wyświetleń na youtube, koniecznie muszę częściej zaglądać na twój kanał. Szczęśliwego Nowego Roku! 😊

  Agrafka

  ReplyDelete
 2. Ponat 3700 subskrypcji! Brawo Weronika! Dziękuję Ci za te wszystkie toturiale.Fajnie że zrobiłaś sobie plan wrzucania filmików. Dzisiaj filmik z serii ,,Zniszcz ten dziennik".Czekam cierpliwie;-)

  ReplyDelete
 3. Jestem twoją wielką fanką. Uwielbiam Cię oglądać. Czekam na filmik z serii ,,Wreck this journal" (zniszcz ten dziennik) wies już może kiedy pokarzesz swoją twarz? Jak nie jesteś tego pewna to może wrzuć swoje zdjęcie na bloga i instagrama. Gratuluje Ci tych wszystkich osiągnieć:-)

  ReplyDelete
 4. Gratuluje;-) Zadam Ci pytanie z innej beczki : jaki kolor modeliny ,,Phremo" podoba Ci się najbardziej? Mi najbardziej podoba się zielony w odcieniu wasabi;-)

  ReplyDelete
 5. Dzisiaj będzie (przynajmniej według twojego planu) toturial modelinowy. Nie mogę się doczekać. Pozdrawiam gorąco:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

  ReplyDelete
 6. Wow! Napisałam na tym poscie już 6 komentarzy (łącznie z tymXD

  ReplyDelete

Google+